eagles-tiens-airiz-hijyenik-ped-normal
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Dr. Abdullah Aslan’ın Doğru Ped Kullanımı Tavsiyesi

Dr. Abdullah Aslan’ın paylaşım yazısıdır..
————————————-
Arkadaşlar İlk ped verdiklerimize : İlk bir kaç gün adet kanamalarında artış olabileceğini söylemeliyiz
Ped içinde bulunan negatif iyonun özeliği muayyen bölgeye daha fazla oksijen yollayıp ilk etapta tüm bölgede bulunan atık ve pıhtıları atmak.

Hatta ilk defa Airiz ped kullananlara günde bir iki defa pedi değiştirin diyoruz. Bunun nedeni atık ve pıhtılaşmadan dolayı pedin emici kanalarını tıkayıp, hafif ıslaklık vermesi. Pedi ilk kez kullanıp kanamam daha da arttı diyenlerin aslında tedavi süreci başlamış oluyor. Bu çok iyi bir şey. Hani bazen bu pedi kullanıp daha önce hamile kalmayanlar da bazen hamile kalıyor diyoruz ya, işte ped bazen yumurta kanaları tıkalı olup bu nedenle hamile kalamayan bayanların tüplerini temizliyor. Bir bakıyorsunuz ki kişi hamile kalmış.

Ama diğer ped lerde negatif iyon olmadığı için ve ayrıca o pedler de bulunan emici tabakanın, biz Doktorların laboratuvarda mikropları üretmek için kullandığımız jellerden (besi yeri) olması, bu tip pedleri kullananlarda her türlü hastalığa elverişli ortama sebep oluyor. Ve kanama olunca mikrop için mükemmel bir ortam oluşuyor.

O ortamda hem mantar,hem mikrop oluşuyor. İleriki dönemlerde de bu kansere kadar gidiyor. Çünkü kanser hücresi oksijensiz ortamı sever. Bu nedenle kentlerde kanser ve jinekolojik hastalıklar neredeyse kırsala göre 4 kat daha fazladır. Mantık şu: Kentlerde hem yoğun ped kulanımı hem de bayanların aktif çalışma hayatı içinde olmalarının sonucunda ped değiştirmek daha zor hale geliyor. Ve böylece hastalık oranı da artıyor. Airiz ped içindeki aktif oksijen negatif ion şerit sayesinde tüm bunları önler.

Biz yara ve yanıklarda, yine mikroplu hastalıklar bölgesine oksijen uygularız. Yine kanserin nedeni olarak hücrenin oksijensiz kalmasını söyleriz. Çiftçiler bilir Oksijensiz kalan ürün hemen Başak verip bir an önce üremek istiyor – Niye çünkü öldüğünü görünce hayatını devam ettirmek zorunda. İşte kanserde aynen böyle-oksijensiz kalınca hemen bölünüp kontrolsüz çoğalıyor. Yani diğer ismi ile kanser hücrenin kontrolsüz çoğalmasıdır. İşte AİRİZ ped hem oksijen hem enerji verir.